सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RT0402BRD0710K4L |
| LIXINC Part # | RT0402BRD0710K4L |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 10.4KOHM 0.1% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RT0402BRD0710K4L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RT0402BRD0710K4L |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 10.4 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.014" (0.35mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H2BTTD5231F25 | RES 5.23K OHM 1% 1/4W 1206 | 903 अर्डरमा थप |
|
| CRCW1210732KFKTA | RES SMD 732K OHM 1% 1/2W 1210 | 931 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD6420C50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 931 अर्डरमा थप |
|
| RS73F2BTTD2614D | RES 2.61M OHM 0.5% 1/3W 1206 | 874 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD1720B10 | RES 172 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 904 अर्डरमा थप |
|
| RCP0505W11R0JWB | RES SMD 11 OHM 5% 1.4W 0505 | 924 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD3360B25 | RES 336 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 855 अर्डरमा थप |
|
| RCL12183K00JNEK | RES SMD 3K OHM 1W 1812 WIDE | 905 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD2343B10 | RES 234K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 812 अर्डरमा थप |
|
| RN73C1E2K15BTG | RES SMD 2.15KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 826 अर्डरमा थप |
|
| RK73H1JTTD3923F | RES 392K OHM 1% 1/10W 0603 | 49368 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD6653F50 | RES 665K OHM 1% 1/8W 0805 | 828 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD2801B10 | RES 2.8K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 802 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10883 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04071 | $0.04071 |
| 10000 | $0.04071 | $407.1 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।