सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RT0603BRB0732R4L |
| LIXINC Part # | RT0603BRB0732R4L |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 32.4 OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RT0603BRB0732R4L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RT0603BRB0732R4L |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 32.4 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±10ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RT2010DKE076K34L | RES SMD 6.34K OHM 0.5% 1/2W 2010 | 981 अर्डरमा थप |
|
| CR0439R0F | RES SMD 39 OHM 1% 1/2W 1210 | 811 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD6261B50 | RES 6.26K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 957 अर्डरमा थप |
|
| MCR18ERTF1024 | RES SMD 1.02M OHM 1% 1/4W 1206 | 5012 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD5600F100 | RES 560 OHM 1% 1/16W 0603 | 925 अर्डरमा थप |
|
| SG73W2HTTE392K | RES 3.9K OHM 10% 3/4W 2010 | 835 अर्डरमा थप |
|
| CR047504F | RES SMD 7.5M OHM 1% 1/2W 1210 | 917 अर्डरमा थप |
|
| RT0805DRE077R32L | RES SMD 7.32 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 817 अर्डरमा थप |
|
| TNPW12101M82BETA | RES 1.82M OHM 0.1% 1/3W 1210 | 869 अर्डरमा थप |
|
| CRCW080515K8FKEB | RES SMD 15.8K OHM 1% 1/8W 0805 | 942 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD1962C25 | RES 19.6K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 825 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD2200F10 | RES 220 OHM 1% 1/4W 1210 | 897 अर्डरमा थप |
|
| HVCB1206FKD220K | RES 220K OHM 1% 1/3W 1206 | 957 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10908 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13816 | $0.13816 |
| 5000 | $0.13816 | $690.8 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।