सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73R1JTTD1841F100 |
| LIXINC Part # | RN73R1JTTD1841F100 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 1.84K OHM 1% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73R1JTTD1841F100 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73R1JTTD1841F100 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73R |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 1.84 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| CPF0603F3K01C1 | RES SMD 3.01K OHM 1% 1/16W 0603 | 803 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U14F5363U | RES 536K OHM 1% 1/2W 1210 SMD | 811 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD1651D25 | RES 1.65K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 820 अर्डरमा थप |
|
| CR2010-JW-241ELF | RES SMD 240 OHM 5% 1/2W 2010 | 868 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-PA2F4870X | RES SMD 487 OHM 1% 1/5W 0402 | 911 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-H3ED16R5V | RES 16.5 OHM 0.5% 1/6W 0603 | 987 अर्डरमा थप |
|
| RG2012V-8660-P-T1 | RES SMD 866 OHM 0.02% 1/8W 0805 | 907 अर्डरमा थप |
|
| AF2010JK-071K5L | RES SMD 1.5K OHM 5% 3/4W 2010 | 929 अर्डरमा थप |
|
| CR0805-10W-2492FT | RES 24.9K OHM 1% 1/10W 0805 | 848 अर्डरमा थप |
|
| AA2010FK-07910KL | RES SMD 910K OHM 1% 3/4W 2010 | 912 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U03D1402V | 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 14 | 853 अर्डरमा थप |
|
| AA1218FK-0751R1L | RES SMD 51.1 OHM 1W 1812 WIDE | 800 अर्डरमा थप |
|
| RP73D2A20R5BTDF | RES SMD 20.5 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 955 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10999 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05440 | $0.0544 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।