सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | PT2512FK-070R32L |
| LIXINC Part # | PT2512FK-070R32L |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 0.32 OHM 1% 1W 2512 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | PT2512FK-070R32L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | PT2512FK-070R32L |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | PT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 320 mOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 1W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±75ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 2512 (6432 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2512 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| ERJ-2RKF6800X | RES SMD 680 OHM 1% 1/10W 0402 | 63553 अर्डरमा थप |
|
| RCP0603B1K20GS6 | RES SMD 1.2K OHM 2% 1.5W 0603 | 878 अर्डरमा थप |
|
| CRCW06039K76DKEAP | RES SMD 9.76KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 906 अर्डरमा थप |
|
| CRCW12062R80FKTA | RES SMD 2.8 OHM 1% 1/4W 1206 | 876 अर्डरमा थप |
|
| ERA-2AEB59R0X | RES SMD 59 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 10890 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD38R3F50 | RES 38.3 OHM 1% 1/16W 0603 | 922 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP4070F10 | RES 407 OHM 1% 1/16W 0402 | 842 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD4370C50 | RES 437 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 989 अर्डरमा थप |
|
| MCT06030C5609FPW00 | RES SMD 56 OHM 1% 1/8W 0603 | 863 अर्डरमा थप |
|
| TNPW06035K83BHEA | RES 5.83K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 884 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0805BTC51K0 | RES 51K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 980 अर्डरमा थप |
|
| RT0603DRD076K2L | RES SMD 6.2K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 9436 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD2580C50 | RES 258 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 955 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10987 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10419 | $0.10419 |
| 4000 | $0.10419 | $416.76 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।