सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MCS04020D8061BE100 |
| LIXINC Part # | MCS04020D8061BE100 |
| निर्माता | Vishay / Beyschlag |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 8.06KOHM 0.1% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MCS04020D8061BE100 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MCS04020D8061BE100 |
| ब्रान्ड: | Vishay / Beyschlag |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Beyschlag |
| श्रृंखला: | MCS - Precision |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 8.06 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.015" (0.37mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73R2BTTD1430D25 | RES 143 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 861 अर्डरमा थप |
|
| CPF0402B32R4E1 | RES SMD 32.4 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 1997 अर्डरमा थप |
|
| PHP00805E9761BBT1 | RES SMD 9.76K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 992 अर्डरमा थप |
|
| RMCF0402FT5K60 | RES 5.6K OHM 1% 1/16W 0402 | 69925 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD15R4B25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 832 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD6201B25 | RES 6.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 968 अर्डरमा थप |
|
| RK73B1FRTTBL914J | RES 910K OHM 5% 1/32W 1005 | 843 अर्डरमा थप |
|
| WK73S2HTTE29L4F | RES 29.4M OHM 1% 1W 2010 | 916 अर्डरमा थप |
|
| RNCF1206DTE4R12 | RES 4.12 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 887 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2ETTD752J | RES 7.5K OHM 5% 1/2W 1210 | 952 अर्डरमा थप |
|
| RMCF0805FT4R75 | RES 4.75 OHM 1% 1/8W 0805 | 5472 अर्डरमा थप |
|
| RCWE080515L0JQEA | RES 0.015 OHM 5% 1/4W 0805 | 4792 अर्डरमा थप |
|
| RT0603WRB0738K3L | RES SMD 38.3K OHM 1/10W 0603 | 806 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10845 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16656 | $0.16656 |
| 1000 | $0.16656 | $166.56 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।