सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RMCF0402FT487R |
| LIXINC Part # | RMCF0402FT487R |
| निर्माता | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 487 OHM 1% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RMCF0402FT487R PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RMCF0402FT487R |
| ब्रान्ड: | Stackpole Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RMCF |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 487 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.016" (0.40mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| TNPW1206909KBEEN | RES 909K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 975 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2ATTD390G | RES 39 OHM 2% 1/4W 0805 | 905 अर्डरमा थप |
|
| TNPW06031K20BHEA | RES 1.2K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 997 अर्डरमा थप |
|
| SG73S1JTTD3601D | RES 3.6K OHM 0.5% 1/5W 0603 | 843 अर्डरमा थप |
|
| M55342E03B291BRWS | RES SMD 291K OHM 0.1% 1/5W 1005 | 867 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP5102D25 | RES 51K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 813 अर्डरमा थप |
|
| RQ73C1E102RBTD | RES 102 OHMS 0.1% 1/16W 0402 | 10848 अर्डरमा थप |
|
| RPC0805JT24K0-UP | RES, PULSE, 0805, 5%, 24 KOHM, 0 | 866 अर्डरमा थप |
|
| RK73H1JTTD2102F | RES 21K OHM 1% 1/10W 0603 | 5798 अर्डरमा थप |
|
| TNPW080510K0BXEN | RES 10K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 859 अर्डरमा थप |
|
| D55342H07B825ARWS | RES SMD 825 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 903 अर्डरमा थप |
|
| KTR25JZPJ2R2 | RES SMD 2.2 OHM 5% 1/3W 1210 | 961 अर्डरमा थप |
|
| RT1206CRE07390RL | RES SMD 390 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 881 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 2147484544 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 10000 | $0.00156 | $15.6 |
| 30000 | $0.00137 | $41.1 |
| 50000 | $0.00126 | $63 |
| 100000 | $0.00123 | $123 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।