सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RC0201JR-071KL |
| LIXINC Part # | RC0201JR-071KL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 1K OHM 5% 1/20W 0201 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RC0201JR-071KL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 19 - Apr 23 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RC0201JR-071KL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RC_L |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 1 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 0.05W, 1/20W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| प्याकेज / केस: | 0201 (0603 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0201 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.010" (0.26mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RP73PF1E143RBTD | RES 143 OHM 0.1% 1/10W 0402 | 9513 अर्डरमा थप |
|
| RK73H1HTTC3010D | RES 301 OHM 0.5% 1/20W 0201 | 817 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD2103D25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 902 अर्डरमा थप |
|
| PHP00805H1651BBT1 | RES SMD 1.65K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 805 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-H3ED2152V | RES 21.5K OHM 0.5% 1/6W 0603 | 964 अर्डरमा थप |
|
| RK73H1ETTP3242D | RES 32.4K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 834 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD4372F10 | RES 43.7K OHM 1% 1/10W 0603 | 976 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0805BTC2K05 | RES 2.05K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 833 अर्डरमा थप |
|
| RMCF0603FT1R82 | RES 1.82 OHM 1% 1/10W 0603 | 15799 अर्डरमा थप |
|
| HV732ATTD1204F | RES 1.2M OHM 1% 1/4W 0805 | 10569 अर्डरमा थप |
|
| AA2512JK-0711RL | RES SMD 11 OHM 5% 1W 2512 | 952 अर्डरमा थप |
|
| CRCW0603976RFKTA | RES SMD 976 OHM 1% 1/10W 0603 | 844 अर्डरमा थप |
|
| RG3216V-1500-B-T5 | RES SMD 150 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 862 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10868 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 10000 | $0.00305 | $30.5 |
| 30000 | $0.00268 | $80.4 |
| 50000 | $0.00246 | $123 |
| 100000 | $0.00241 | $241 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।