सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RK73G2BTTD2400F |
| LIXINC Part # | RK73G2BTTD2400F |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RESISTOR THICK FILM 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RK73G2BTTD2400F PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RK73G2BTTD2400F |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RK73G |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 240 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RT1206DRD07226KL | RES SMD 226K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 837 अर्डरमा थप |
|
| RGV3216P-1504-B-T1 | RES 1.5M OHM 0.1% 1/4W 1206 | 882 अर्डरमा थप |
|
| RN73C2A4K7BTDF | RES SMD 4.7K OHM 0.1% 1/10W 0805 | 855 अर्डरमा थप |
|
| CPF-A-0402B1K43E | RES SMD 1.43KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 1036 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD2551D25 | RES 2.55K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 908 अर्डरमा थप |
|
| TNPW04022K05BHED | RES 2.05K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 896 अर्डरमा थप |
|
| WK73R1JTTD3902F | RES 39K OHM 1% 1/2W 0603 | 843 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD1071C25 | RES 1.07K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 967 अर्डरमा थप |
|
| RS73G2BTTD93R1B | RES 93.1 OHM 0.1% 1/3W 1206 | 860 अर्डरमा थप |
|
| RN73C1J261KBTDF | RES SMD 261K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 812 अर्डरमा थप |
|
| PAT0805E7592BST1 | RES SMD 75.9K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 869 अर्डरमा थप |
|
| CRCW120682R0JNEAHP | RES SMD 82 OHM 5% 3/4W 1206 | 859 अर्डरमा थप |
|
| MCT06030E3901BP500 | RES SMD 3.9K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 857 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10844 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03450 | $0.0345 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।