सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | SG73P2BTTD6802F |
| LIXINC Part # | SG73P2BTTD6802F |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 68K OHM 1% 1/3W 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | SG73P2BTTD6802F PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | SG73P2BTTD6802F |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | SG73P |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 68 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.333W, 1/3W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H1ETTP1892F50 | RES 18.9K OHM 1% 1/16W 0402 | 806 अर्डरमा थप |
|
| RN73C2A2K74BTDF | RES SMD 2.74KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 1971 अर्डरमा थप |
|
| RHC2512FT5R60 | RES 5.6 OHM 1% 2W 2512 | 962 अर्डरमा थप |
|
| RS73G2ATTD1101B | RES 1.1K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 957 अर्डरमा थप |
|
| KTR18EZPJ3R6 | RES SMD 3.6 OHM 5% 1/4W 1206 | 824 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1ETTP7060C50 | RES 706 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 825 अर्डरमा थप |
|
| PHP00805E1102BBT1 | RES SMD 11K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 854 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0402BKE71K5 | RES 71.5K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 808 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S12F4992U | RES SMD 49.9K OHM 1% 3/4W 1812 | 969 अर्डरमा थप |
|
| RCL061251K1FKEA | RES SMD 51.1K OHM 3/4W 1206 WIDE | 915 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP2152B25 | RES 21.5K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 956 अर्डरमा थप |
|
| TNPW06039K53BYEA | RES 9.53K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 875 अर्डरमा थप |
|
| RK73H1JRTTD5111D | RES 5.11 KOHM 0.50% 1/10W 0603 | 868 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10910 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03398 | $0.03398 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।