सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RT0805CRC07210RL |
| LIXINC Part # | RT0805CRC07210RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 210 OHM 0.25% 1/8W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RT0805CRC07210RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RT0805CRC07210RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 210 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.25% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±15ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73R2ATTD8452D25 | RES 84.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 806 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD56R0D100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 866 अर्डरमा थप |
|
| RNCF1206BTC39K2 | RES 39.2K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 963 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S06F3011V | RES SMD 3.01K OHM 1% 1/8W 0805 | 944 अर्डरमा थप |
|
| RG2012P-68R1-W-T5 | RES SMD 68.1 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 831 अर्डरमा थप |
|
| MCR18ERTF2672 | RES SMD 26.7K OHM 1% 1/4W 1206 | 839 अर्डरमा थप |
|
| HRG3216P-3830-B-T5 | RES SMD 383 OHM 0.1% 1W 1206 | 895 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD1061F100 | RES 1.06K OHM 1% 1/4W 1206 | 800 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD1670B05 | RES 167 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 936 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD4322B05 | RES 43.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 834 अर्डरमा थप |
|
| CRT0603-BV-1002ELF | RES SMD 10K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 848 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD3092C10 | RES 30.9K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 992 अर्डरमा थप |
|
| PHP00805H3741BBT1 | RES SMD 3.74K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 820 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10941 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08212 | $0.08212 |
| 5000 | $0.07678 | $383.9 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।