सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | TNPW06039K65BEEN |
| LIXINC Part # | TNPW06039K65BEEN |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 9.65K OHM 0.1% 1/8W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | TNPW06039K65BEEN PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | TNPW06039K65BEEN |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | TNPW e3 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 9.65 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H1JTTD2640D25 | RES 264 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 975 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD3363D25 | RES 336K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 909 अर्डरमा थप |
|
| RG2012V-1210-P-T1 | RES SMD 121 OHM 0.02% 1/8W 0805 | 978 अर्डरमा थप |
|
| RT0805CRC07210RL | RES SMD 210 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 962 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD8452D25 | RES 84.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 827 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD56R0D100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 905 अर्डरमा थप |
|
| RNCF1206BTC39K2 | RES 39.2K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 962 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S06F3011V | RES SMD 3.01K OHM 1% 1/8W 0805 | 802 अर्डरमा थप |
|
| RG2012P-68R1-W-T5 | RES SMD 68.1 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 837 अर्डरमा थप |
|
| MCR18ERTF2672 | RES SMD 26.7K OHM 1% 1/4W 1206 | 854 अर्डरमा थप |
|
| HRG3216P-3830-B-T5 | RES SMD 383 OHM 0.1% 1W 1206 | 979 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD1061F100 | RES 1.06K OHM 1% 1/4W 1206 | 883 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD1670B05 | RES 167 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 929 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10894 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.31050 | $0.3105 |
| 1000 | $0.31050 | $310.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।