सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRCW04023K30FKTD |
| LIXINC Part # | CRCW04023K30FKTD |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 3.3K OHM 1% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRCW04023K30FKTD PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRCW04023K30FKTD |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CRCW |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 3.3 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.016" (0.40mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RK73B1ETTP680J | RES 68 OHM 5% 1/10W 0402 | 12120 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD14R0F50 | RES 14 OHM 1% 1/10W 0603 | 903 अर्डरमा थप |
|
| TNPW08051K50DETY | RES 1.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 940 अर्डरमा थप |
|
| M55342K02B27B4RTS | RES SMD 27.4K OHM 0.1% 1/8W 0505 | 820 अर्डरमा थप |
|
| RS73G1JTTD1213D | RES 121K OHM 0.5% 1/5W 0603 | 869 अर्डरमा थप |
|
| RT2512BKE071KL | RES SMD 1K OHM 0.1% 3/4W 2512 | 892 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD8351D50 | RES 8.35K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 926 अर्डरमा थप |
|
| WK73R2BTTD1782F | RES 17.8K OHM 1% 3/4W 1206 | 942 अर्डरमा थप |
|
| PLT0805Z2341LBTS | RES SMD 2.34KOHM 0.01% 1/4W 0805 | 818 अर्डरमा थप |
|
| RMCF2010FT324R | RES 324 OHM 1% 3/4W 2010 | 914 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD2842C25 | RES 28.4K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 973 अर्डरमा थप |
|
| RCL12257K50FKEG | RES SMD 7.5K OHM 2W 2512 WIDE | 922 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2ETTD2100F | RES 210 OHM 1% 1/2W 1210 | 937 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10906 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01473 | $0.01473 |
| 10000 | $0.01406 | $140.6 |
| 30000 | $0.01291 | $387.3 |
| 50000 | $0.01213 | $606.5 |
| 100000 | $0.01194 | $1194 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।