सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73H2BTTD7501F10 |
| LIXINC Part # | RN73H2BTTD7501F10 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 7.5K OHM 1% 1/4W 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73H2BTTD7501F10 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73H2BTTD7501F10 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73H |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 7.5 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Metal Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±10ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H2BTTD1670F100 | RES 167 OHM 1% 1/4W 1206 | 957 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-H2RD56R0X | RES 56 OHM 0.5% 1/10W 0402 | 831 अर्डरमा थप |
|
| RT2512FKE0715R4L | RES SMD 15.4 OHM 1% 3/4W 2512 | 868 अर्डरमा थप |
|
| RK73G1JTTD5623F | RES 562K OHM 1% 1/10W 0603 | 957 अर्डरमा थप |
|
| CRCW0402107KFKTD | RES SMD 107K OHM 1% 1/16W 0402 | 823 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD4221F100 | RES 4.22K OHM 1% 1/8W 0805 | 957 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD4482F10 | RES 44.8K OHM 1% 1/8W 0805 | 930 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD1822F50 | RES 18.2K OHM 1% 1/4W 1206 | 948 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD9101D10 | RES 9.1K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 901 अर्डरमा थप |
|
| CR-12FP4--260R | RES 260 OHM 1% 2W 2512 | 8885 अर्डरमा थप |
|
| CPF0402B8K66E1 | RES SMD 8.66KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 4884 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD1022B25 | RES 10.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 909 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD14R2F100 | RES 14.2 OHM 1% 1/4W 1206 | 877 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10975 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.17211 | $0.17211 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।