सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RG2012P-1473-W-T5 |
| LIXINC Part # | RG2012P-1473-W-T5 |
| निर्माता | Susumu |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 147K OHM 0.05% 1/8W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RG2012P-1473-W-T5 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RG2012P-1473-W-T5 |
| ब्रान्ड: | Susumu |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Susumu |
| श्रृंखला: | RG |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 147 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.05% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.50mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RK73G2BTTD1501D | RESISTOR THICK FILM 1206 | 975 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0402DTE1K40 | RES 1.4K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 923 अर्डरमा थप |
|
| WSL25123L100FTA | RES 0.0031 OHM 1% 1W 2512 | 976 अर्डरमा थप |
|
| CRCW08057K15FKTA | RES SMD 7.15K OHM 1% 1/8W 0805 | 850 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD1093D100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 834 अर्डरमा थप |
|
| SR731JRTTD2R70F | RES 2.7 OHM 1% 1/5W 0603 | 957 अर्डरमा थप |
|
| TNPW080558K3BEEN | RES 58.3K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 983 अर्डरमा थप |
|
| MCT06030C9313FP500 | RES 931K OHM 1% 1/8W 0603 | 991 अर्डरमा थप |
|
| CRG0805F27K | RES SMD 27K OHM 1% 1/8W 0805 | 10201 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD2872A10 | RES 28.7K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 998 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P03F2262V | RES SMD 22.6 KOHM 1% 1/5W 0603 | 844 अर्डरमा थप |
|
| RT0805CRB07453KL | RES SMD 453K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 949 अर्डरमा थप |
|
| M55342K02B453ARWS | RES SMD 453 OHM 0.1% 1/8W 0505 | 960 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10979 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18154 | $0.18154 |
| 5000 | $0.18154 | $907.7 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।