सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RMCF2512JT330R |
| LIXINC Part # | RMCF2512JT330R |
| निर्माता | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 330 OHM 5% 1W 2512 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RMCF2512JT330R PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RMCF2512JT330R |
| ब्रान्ड: | Stackpole Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RMCF |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 330 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 1W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 2512 (6432 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2512 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73C1J221RBTDF | RES SMD 221 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 991 अर्डरमा थप |
|
| CRCW121829R4FKTK | RES SMD 29.4 OHM 1% 1W 1218 | 944 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2ATTD360G | RES 36 OHM 2% 1/4W 0805 | 949 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U2RD3652X | RES 36.5K OHM 0.5% 1/10W 0402 SM | 889 अर्डरमा थप |
|
| D55342E07B118BRTS | RES SMD 118K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 975 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD2052F50 | RES 20.5K OHM 1% 1/4W 1210 | 961 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD1600F10 | RES 160 OHM 1% 1/8W 0805 | 973 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P03F3923V | RES SMD 392 KOHM 1% 1/5W 0603 | 989 अर्डरमा थप |
|
| CRCW0402220KFKEDHP | RES SMD 220K OHM 1% 1/5W 0402 | 10318 अर्डरमा थप |
|
| ERA-8AEB8060V | RES SMD 806 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 4039 अर्डरमा थप |
|
| D55342E07B57B6RTI | RES SMD 57.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 953 अर्डरमा थप |
|
| RG3216N-1181-B-T5 | RES SMD 1.18K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 942 अर्डरमा थप |
|
| AC0603FR-0723K7L | RES SMD 23.7K OHM 1% 1/10W 0603 | 994 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11062 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.30000 | $0.3 |
| 4000 | $0.03584 | $143.36 |
| 8000 | $0.03259 | $260.72 |
| 12000 | $0.03041 | $364.92 |
| 28000 | $0.02889 | $808.92 |
| 100000 | $0.02814 | $2814 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।