सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RL1210FR-070R082L |
| LIXINC Part # | RL1210FR-070R082L |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 0.082 OHM 1% 1/2W 1210 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RL1210FR-070R082L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RL1210FR-070R082L |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RL |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 82 mOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.5W, 1/2W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±800ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1210 (3225 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1210 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| WK73R1JTTD4872F | RES 48.7K OHM 1% 1/2W 0603 | 870 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0805DKE2K61 | RES 2.61K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 970 अर्डरमा थप |
|
| RC1206JR-07110RL | RES SMD 110 OHM 5% 1/4W 1206 | 118315 अर्डरमा थप |
|
| RT2010DKE0754K9L | RES SMD 54.9K OHM 0.5% 1/2W 2010 | 947 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD3970C10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 858 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2BRTTD4120D | RES 412 OHM 0.50% 1/4W 1206 | 816 अर्डरमा थप |
|
| RMCF0402FT4K22 | RES 4.22K OHM 1% 1/16W 0402 | 2147484529 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-H2RD1212X | RES 12.1K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 834 अर्डरमा थप |
|
| CSR0805FKR180 | RES 0.18 OHM 1% 1/4W 0805 | 807 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD8351B25 | RES 8.35K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 910 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U06F6041V | RES 6.04K OHM 1% 1/8W 0805 SMD | 994 अर्डरमा थप |
|
| RT0603BRD07158KL | RES SMD 158K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 977 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD6492F10 | RES 64.9K OHM 1% 1/4W 1210 | 908 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10934 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10068 | $0.10068 |
| 5000 | $0.09610 | $480.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।