सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RCWE2512R324FKEA |
| LIXINC Part # | RCWE2512R324FKEA |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 0.324 OHM 1% 2W 2512 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RCWE2512R324FKEA PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RCWE2512R324FKEA |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | RCWE |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 324 mOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 2W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 2512 (6432 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2512 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RCP0603W560RJTP | RES SMD 560 OHM 5% 1.5W 0603 | 817 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2ATTD1742D | RES 17.4K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 989 अर्डरमा थप |
|
| ESR18EZPF1371 | RES SMD 1.37K OHM 1% 1/2W 1206 | 971 अर्डरमा थप |
|
| ERA-1ARB8871C | RES SMD 8.87KOHM 0.1% 1/20W 0201 | 1088 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD1230D25 | RES 123 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 884 अर्डरमा थप |
|
| RN73C1J140RBTD | RES 140 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 926 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD1823D100 | RES 182K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 840 अर्डरमा थप |
|
| KTR10EZPF1003 | RES SMD 100K OHM 1% 1/8W 0805 | 12370 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD1041A05 | RES 1.04K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 896 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2ETTD1913D | RES 191K OHM 0.5% 1/2W 1210 | 821 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD1543D25 | RES 154K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 923 अर्डरमा थप |
|
| WK73R1ETTP130J | RES 13 OHM 5% 1/3W 0402 | 860 अर्डरमा थप |
|
| RG2012N-1433-B-T5 | RES SMD 143K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 986 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10902 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21000 | $0.21 |
| 2000 | $0.21000 | $420 |
| 6000 | $0.20526 | $1231.56 |
| 10000 | $0.19815 | $1981.5 |
| 50000 | $0.19232 | $9616 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।