सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RCP2512B360RJEB |
| LIXINC Part # | RCP2512B360RJEB |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 360 OHM 5% 3.5W 2512 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RCP2512B360RJEB PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RCP2512B360RJEB |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | RCP |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 360 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 3.5W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±150ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -65°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 2512 (6432 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2512 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.025" (0.64mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H1JTTD6811D50 | RES 6.81K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 853 अर्डरमा थप |
|
| RG3216N-3832-B-T5 | RES SMD 38.3K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 919 अर्डरमा थप |
|
| RT0805CRD0710R2L | RES SMD 10.2 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 920 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0603DKC5K62 | RES 5.62K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 944 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD2341F25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 919 अर्डरमा थप |
|
| WK73S2BTTD39L0F | RES 39M OHM 1% 3/4W 1206 | 814 अर्डरमा थप |
|
| CRCW0603180KJNTC | RES SMD 180K OHM 5% 1/10W 0603 | 844 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2BTTD562J | RES 5.6K OHM 5% 1/3W 1206 | 997 अर्डरमा थप |
|
| D55342E07B300ARWS | RES SMD 300 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 913 अर्डरमा थप |
|
| CRCW0201590RFNED | RES SMD 590 OHM 1% 1/20W 0201 | 7622 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2ATTD8873F | RES 887K OHM 1% 1/4W 0805 | 8107 अर्डरमा थप |
|
| SG73P1JTTD2R70F | RES 2.7 OHM 1% 1/3W 0603 | 886 अर्डरमा थप |
|
| CRCW060311K0FHECP | RES SMD 11K OHM 1% 1/10W 0603 | 952 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10898 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.54280 | $1.5428 |
| 1000 | $1.54280 | $1542.8 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।