सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | M55342E06B18B9RT5 |
| LIXINC Part # | M55342E06B18B9RT5 |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 18.9KOHM 0.1% 0.15W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | M55342E06B18B9RT5 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | M55342E06B18B9RT5 |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | Military, MIL-PRF-55342, RM0705 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 18.9 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.15W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Military, Non-Inductive |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 150°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0705 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.033" (0.84mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | R (0.01%) |
| RT0402FRD0712RL | RES SMD 12 OHM 1% 1/16W 0402 | 975 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD1650C50 | RES 165 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 982 अर्डरमा थप |
|
| CRCW1218340KFKEK | RES SMD 340K OHM 1% 1W 1218 | 845 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-8ENF1102V | RES SMD 11K OHM 1% 1/4W 1206 | 77823 अर्डरमा थप |
|
| CHP2010L1000GBT | RES SMD THICK FILM 2010 | 920 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD8351B25 | RES 8.35K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 869 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD4320F50 | RES 432 OHM 1% 1/16W 0603 | 958 अर्डरमा थप |
|
| M55342E02B19B6RT5 | RES SMD 19.6K OHM 0.1% 1/8W 0505 | 936 अर्डरमा थप |
|
| CR0447R0F | RES SMD 47 OHM 1% 1/2W 1210 | 871 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1ETTP1263C50 | RES 126K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 907 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P14F3743U | RES SMD 374 KOHM 1% 1/2W 1210 | 800 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD6421D50 | RES 6.42K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 945 अर्डरमा थप |
|
| RC0603DR-07115KL | RES SMD 115K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 832 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10959 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.64430 | $1.6443 |
| 500 | $1.64430 | $822.15 |
| 1000 | $1.56600 | $1566 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।