सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | ERJ-XGNF1500Y |
| LIXINC Part # | ERJ-XGNF1500Y |
| निर्माता | Panasonic |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 150 OHM 1% 1/32W 01005 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | ERJ-XGNF1500Y PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | ERJ-XGNF1500Y |
| ब्रान्ड: | Panasonic |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Panasonic |
| श्रृंखला: | ERJ-XGN |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 150 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.03W, 1/32W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| प्याकेज / केस: | 01005 (0402 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 01005 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.006" (0.15mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| MMB02070C2201FB200 | RES SMD 2.2K OHM 1% 1W 0207 | 5895 अर्डरमा थप |
|
| CR0402-FX-43R2GLF | RES SMD 43.2 OHM 1% 1/16W 0402 | 1116 अर्डरमा थप |
|
| CRCW12062M49FKEB | RES SMD 2.49M OHM 1% 1/4W 1206 | 956 अर्डरमा थप |
|
| WSL080500000ZEA9 | RES 0 OHM JUMPER 0805 | 908 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD27R7B25 | RES 27.7 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 875 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD1781F100 | RES 1.78K OHM 1% 1/8W 0805 | 919 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD5113D25 | RES 511K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 943 अर्डरमा थप |
|
| RMCF1206FT13R7 | RES 13.7 OHM 1% 1/4W 1206 | 863 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD7962D10 | RES 79.6K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 861 अर्डरमा थप |
|
| RG3216V-1201-D-T5 | RES SMD 1.2K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 845 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD8660D25 | RES 866 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 899 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD1520F100 | RES 152 OHM 1% 1/4W 1206 | 993 अर्डरमा थप |
|
| CR041622F | RES SMD 16.2K OHM 1% 1/2W 1210 | 888 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 18803 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.28000 | $0.28 |
| 20000 | $0.05528 | $1105.6 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।