सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | WK73R3ATTE6812F |
| LIXINC Part # | WK73R3ATTE6812F |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 68.1K OHM 1% 2W 2512 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | WK73R3ATTE6812F PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | WK73R3ATTE6812F |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | WK73R |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 68.1 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 2W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.122" L x 0.252" W (3.10mm x 6.40mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| AR0805FR-073R6L | RES SMD 3.6 OHM 1% 1/8W 0805 | 841 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD43R7F25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 892 अर्डरमा थप |
|
| TNPW06031K50BECN | RES 1.5K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 990 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD1013F25 | RES 101K OHM 1% 1/4W 1210 | 845 अर्डरमा थप |
|
| CRT0603-BZ-1102ELF | RES SMD 11K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 971 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-H2RD51R1X | RES 51.1 OHM 0.5% 1/10W 0402 | 857 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD3740A05 | RES 374 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 976 अर्डरमा थप |
|
| RT0805DRE07340RL | RES SMD 340 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 827 अर्डरमा थप |
|
| PT1206FR-7W0R43L | RES 0.43 OHM 1% 1/2W 1206 | 861 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S1DF2321U | RES SMD 2.32K OHM 1% 3/4W 2010 | 995 अर्डरमा थप |
|
| M55342K03B6B57RTS | RES SMD 6.57K OHM 0.1% 1/5W 1005 | 951 अर्डरमा थप |
|
| HV732HTTE2804F | RES 2.8M OHM 1% 1/2W 2010 | 811 अर्डरमा थप |
|
| Y1121750R000T0R | RES SMD 750OHM 0.01% 1/4W J LEAD | 986 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10830 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.19884 | $0.19884 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।