सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RMCF1210FT4K87 |
| LIXINC Part # | RMCF1210FT4K87 |
| निर्माता | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 4.87K OHM 1% 1/3W 1210 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RMCF1210FT4K87 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RMCF1210FT4K87 |
| ब्रान्ड: | Stackpole Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RMCF |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 4.87 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.333W, 1/3W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1210 (3225 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1210 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73C1J20R5BTDF | RES SMD 20.5 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 933 अर्डरमा थप |
|
| CSR1206FTR600 | RES 0.6 OHM 1% 1/2W 1206 | 947 अर्डरमा थप |
|
| CRCW02012M21FNED | RES SMD 2.21M OHM 1% 1/20W 0201 | 8337 अर्डरमा थप |
|
| CRCW06033K24FKEA | RES SMD 3.24K OHM 1% 1/10W 0603 | 737003 अर्डरमा थप |
|
| RT1206CRD071R74L | RES SMD 1.74 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 911 अर्डरमा थप |
|
| CR012610F | RES SMD 261 OHM 1% 1W 2512 | 831 अर्डरमा थप |
|
| RM10F3012CT | RES SMD 30.1K OHM 1% 1/8W 0805 | 926 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD8563F50 | RES 856K OHM 1% 1/4W 1206 | 911 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2ATTD6R98F | RES 6.98 OHM 1% 1/4W 0805 | 4867 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD8162F10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 900 अर्डरमा थप |
|
| TNPW120622R6BEEN | RES 22.6 OHM 0.1% 2/5W 1206 | 992 अर्डरमा थप |
|
| RC2512JK-07330KL | RES SMD 330K OHM 5% 1W 2512 | 989 अर्डरमा थप |
|
| SR732BRTTDR430F | RES 430M OHM 1% 1/3W 1206 | 803 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10834 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01898 | $0.01898 |
| 4000 | $0.01812 | $72.48 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।