सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RT0603DRE07330RL |
| LIXINC Part # | RT0603DRE07330RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 330 OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RT0603DRE07330RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RT0603DRE07330RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 330 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.5% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| PLT1206Z1742LBTS | RES SMD 17.4KOHM 0.01% 0.4W 1206 | 968 अर्डरमा थप |
|
| CRCW0402158RFKED | RES SMD 158 OHM 1% 1/16W 0402 | 2491 अर्डरमा थप |
|
| CRCW1206820KFKEB | RES SMD 820K OHM 1% 1/4W 1206 | 947 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD5230B10 | RES 523 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 945 अर्डरमा थप |
|
| RK73B1JRTTD390G | RES 39 OHM 2% 1/8W 0603 | 927 अर्डरमा थप |
|
| RP73D2A61R9BTDF | RES SMD 61.9 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 935 अर्डरमा थप |
|
| RMCF2010FT487R | RES 487 OHM 1% 3/4W 2010 | 833 अर्डरमा थप |
|
| CRCW080584R5FKEAC | RES 84.5 OHM 1% 1/8W 0805 | 960 अर्डरमा थप |
|
| RT0805DRD0723K7L | RES SMD 23.7K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 909 अर्डरमा थप |
|
| RL3264L4-R033-F | RES 0.033 OHM 1% 1W 2512 | 838 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD3920B50 | RES 392 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 852 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-6GEYJ130V | RES SMD 13 OHM 5% 1/8W 0805 | 57967 अर्डरमा थप |
|
| RT0805WRB07270RL | RES SMD 270 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 980 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 19747 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.01257 | $62.85 |
| 10000 | $0.01127 | $112.7 |
| 25000 | $0.01035 | $258.75 |
| 50000 | $0.01021 | $510.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।