सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RT2010FKE0751RL |
| LIXINC Part # | RT2010FKE0751RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 51 OHM 1% 1/2W 2010 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RT2010FKE0751RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RT2010FKE0751RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 51 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.5W, 1/2W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| प्याकेज / केस: | 2010 (5025 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2010 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H2BTTD5690C25 | RES 569 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 910 अर्डरमा थप |
|
| RK73B1JTTD222J | RES 2.2K OHM 5% 1/10W 0603 | 127385 अर्डरमा थप |
|
| TNPW0603511RBETA | RES 511 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 891 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP5622F25 | RES 56.2K OHM 1% 1/16W 0402 | 904 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD3921C50 | RES 3.92K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 995 अर्डरमा थप |
|
| TNPW060317K2BETA | RES 17.2K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 837 अर्डरमा थप |
|
| RK73G2BTTD1052F | RESISTOR THICK FILM 1206 | 838 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD3610B50 | RES 361 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 809 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD3571D10 | RES 3.57K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 955 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD2370B25 | RES 237 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 917 अर्डरमा थप |
|
| AC1210FR-077K5L | RES SMD 7.5K OHM 1% 1/2W 1210 | 804 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD5110C10 | RES 511 OHM 0.25% 1/16W 0603 | 854 अर्डरमा थप |
|
| RMCF0805FT562R | RES 562 OHM 1% 1/8W 0805 | 15444 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10803 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07163 | $0.07163 |
| 4000 | $0.05629 | $225.16 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।