सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RT0402FRE07255RL |
| LIXINC Part # | RT0402FRE07255RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 255 OHM 1% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RT0402FRE07255RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RT0402FRE07255RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 255 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.014" (0.35mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| D55342K07B46B4RWP | RES SMD 46.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 801 अर्डरमा थप |
|
| RC1206FR-071R02L | RES SMD 1.02 OHM 1% 1/4W 1206 | 5925 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S1DF84R5U | RES SMD 84.5 OHM 1% 3/4W 2010 | 847 अर्डरमा थप |
|
| RCL12251R07FKEG | RES SMD 1.07 OHM 2W 2512 WIDE | 894 अर्डरमा थप |
|
| MCR006YRTJ361 | RES SMD 360 OHM 5% 1/20W 0201 | 29065 अर्डरमा थप |
|
| PLT1206Z4170LBTS | RES SMD 417 OHM 0.01% 0.4W 1206 | 970 अर्डरमा थप |
|
| Y163010K0000T0R | RES SMD 10K OHM 0.01% 1/4W 1206 | 950 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD5170D10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 923 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S06F3920V | RES SMD 392 OHM 1% 1/8W 0805 | 958 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-XGNF1370Y | RES 137 OHM 1% 1/32W 01005 | 987 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0603BTC88R7 | RES 88.7 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 999 अर्डरमा थप |
|
| CRGCQ1210F1K0 | CRGCQ 1210 1K0 1% | 58857 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2ETTD4992D | RES 49.9K OHM 0.5% 1/2W 1210 | 830 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10989 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00792 | $0.00792 |
| 10000 | $0.00792 | $79.2 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।