सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 5-2176094-5 |
| LIXINC Part # | 5-2176094-5 |
| निर्माता | TE Connectivity AMP Connectors |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 442K OHM 0.1% 1/4W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 5-2176094-5 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 5-2176094-5 |
| ब्रान्ड: | TE Connectivity AMP Connectors |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | TE Connectivity AMP Connectors |
| श्रृंखला: | RP73P, Holsworthy |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 442 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| CRCW02012R67FXED | RES SMD 2.67 OHM 1% 1/20W 0201 | 864 अर्डरमा थप |
|
| RNCF1206DKE360R | RES 360 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 884 अर्डरमा थप |
|
| RC0805DR-0780K6L | RES SMD 80.6K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 994 अर्डरमा थप |
|
| CRCW0402348RFKTD | RES SMD 348 OHM 1% 1/16W 0402 | 880 अर्डरमा थप |
|
| Y406315K0000Q0W | RES SMD 15K OHM 0.02% 1/2W 1206 | 995 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD2261B50 | RES 2.26K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 914 अर्डरमा थप |
|
| CRCW12067R50FKEA | RES SMD 7.5 OHM 1% 1/4W 1206 | 3138 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-PA3D2550V | RES SMD 255 OHM 0.5% 1/4W 0603 | 850 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2ATTD5R11F | RES 5.11 OHM 1% 1/4W 0805 | 32755 अर्डरमा थप |
|
| CRCW1206267KFKEB | RES SMD 267K OHM 1% 1/4W 1206 | 896 अर्डरमा थप |
|
| AC1206FR-0743RL | RES SMD 43 OHM 1% 1/4W 1206 | 5995 अर्डरमा थप |
|
| WK73R1ETTP333J | RES 33K OHM 5% 1/3W 0402 | 828 अर्डरमा थप |
|
| RT0402FRE0710K5L | RES SMD 10.5K OHM 1% 1/16W 0402 | 18007 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11718 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.69000 | $0.69 |
| 1000 | $0.14518 | $145.18 |
| 2000 | $0.14320 | $286.4 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।