सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | ERJ-S03F4530V |
| LIXINC Part # | ERJ-S03F4530V |
| निर्माता | Panasonic |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 453 OHM 1% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | ERJ-S03F4530V PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | ERJ-S03F4530V |
| ब्रान्ड: | Panasonic |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Panasonic |
| श्रृंखला: | ERJ-S03 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 453 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| M55342E04B16E2RT5 | RES SMD 16.2K OHM 1% 0.15W 1505 | 838 अर्डरमा थप |
|
| CRCW06039R76FKEA | RES SMD 9.76 OHM 1% 1/10W 0603 | 14237 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2BTTD8662D | RES 86.6K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 946 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD1330C50 | RES 133 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 879 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD7322D25 | RES 73.2K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 877 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD3740B25 | RES 374 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 827 अर्डरमा थप |
|
| TFCR1206-8W-E-5231BT | RES 5.23K OHM 0.1% 1/8W 1206 | 5922 अर्डरमा थप |
|
| MMP100FRF187R | RES SMD 1% 1W MELF | 811 अर्डरमा थप |
|
| SG73P1ETTP6811F | RES 6.81K OHM 1% 1/8W 0402 | 880 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2ETTD1153D | RES 115K OHM 0.5% 1/2W 1210 | 850 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD20R8F50 | RES 20.8 OHM 1% 1/4W 1206 | 902 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U1TF1103U | RES 110K OHM 1% 1W 2512 SMD | 941 अर्डरमा थप |
|
| RT2010FKE07825KL | RES SMD 825K OHM 1% 1/2W 2010 | 991 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10965 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02431 | $0.02431 |
| 10000 | $0.02431 | $243.1 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।