सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RP73D2A1K69BTDF |
| LIXINC Part # | RP73D2A1K69BTDF |
| निर्माता | TE Connectivity AMP Connectors |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 1.69K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RP73D2A1K69BTDF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RP73D2A1K69BTDF |
| ब्रान्ड: | TE Connectivity AMP Connectors |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | TE Connectivity AMP Connectors |
| श्रृंखला: | RP73, Holsworthy |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 1.69 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±15ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| HV732ATTD276J | RES 27M OHM 5% 1/8W 0805 | 842 अर्डरमा थप |
|
| RC0603DR-07301RL | RES SMD 301 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 896 अर्डरमा थप |
|
| CRCW04024K70FKTD | RES SMD 4.7K OHM 1% 1/16W 0402 | 6278 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD3402B50 | RES 34K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 954 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2ATTD3403F | RES 340K OHM 1% 1/4W 0805 | 885 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD3702D100 | RES 37K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 895 अर्डरमा थप |
|
| CRCW201015K0FKEF | RES SMD 15K OHM 1% 3/4W 2010 | 6419 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD9092F10 | RES 90.9K OHM 1% 1/4W 1210 | 973 अर्डरमा थप |
|
| PFS35-0R1F1 | RES 0.1 OHM 1% 35W TO263 DPAK | 1490 अर्डरमा थप |
|
| RT1206WRD07226RL | RES SMD 226 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 935 अर्डरमा थप |
|
| RQ73C1E2K94BTD | RES 2.94 KOHMS 0.1% 1/16W 0402 | 10750 अर्डरमा थप |
|
| RS73G2ATTD1870F | RES 187 OHM 1% 1/4W 0805 | 831 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S1DF4322U | RES SMD 43.2K OHM 1% 3/4W 2010 | 979 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10861 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.25605 | $0.25605 |
| 1000 | $0.25605 | $256.05 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।