सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RQ73C1J453RBTD |
| LIXINC Part # | RQ73C1J453RBTD |
| निर्माता | TE Connectivity AMP Connectors |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 453 OHMS 0.1% 0.15W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RQ73C1J453RBTD PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RQ73C1J453RBTD |
| ब्रान्ड: | TE Connectivity AMP Connectors |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | TE Connectivity AMP Connectors |
| श्रृंखला: | RQ73 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 453 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.15W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±10ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| PLT0603Z4120LBTS | RES SMD 412 OHM 0.01% 0.15W 0603 | 986 अर्डरमा थप |
|
| PTN1206E2293BST1 | RES SMD 229K OHM 0.1% 0.4W 1206 | 824 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0805DTC31R6 | RES 31.6 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 876 अर्डरमा थप |
|
| WK73R1ETTP5763F | RES 576K OHM 1% 1/3W 0402 | 900 अर्डरमा थप |
|
| RG2012N-86R6-W-T1 | RES SMD 86.6 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 926 अर्डरमा थप |
|
| RN73C2A9K31BTD | RES SMD 9.31KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 964 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD2523F25 | RES 252K OHM 1% 1/16W 0603 | 952 अर्डरमा थप |
|
| 73WL7R011J | RES 0.011 OHM 5% 2W 2512 WIDE | 910 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD6042A05 | RES 60.4K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 811 अर्डरमा थप |
|
| RC2010FK-0768K1L | RES SMD 68.1K OHM 1% 3/4W 2010 | 836 अर्डरमा थप |
|
| PFC10-20RF1 | RES SMD 20 OHM 1% 25W PFC10 | 3854 अर्डरमा थप |
|
| CPF0603F178RC1 | RES SMD 178 OHM 1% 1/16W 0603 | 885 अर्डरमा थप |
|
| RT1206BRE07887RL | RES SMD 887 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 987 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10325 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.73000 | $0.73 |
| 5000 | $0.25242 | $1262.1 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।