सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73R1JTTD1372B25 |
| LIXINC Part # | RN73R1JTTD1372B25 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 13.7K OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73R1JTTD1372B25 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73R1JTTD1372B25 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73R |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 13.7 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H2ETTD15R8D50 | RES 15.8 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 1000 अर्डरमा थप |
|
| CRCW12062K80FKTB | RES SMD 2.8K OHM 1% 1/4W 1206 | 832 अर्डरमा थप |
|
| RT0805BRD0714R7L | RES SMD 14.7 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 878 अर्डरमा थप |
|
| CRCW1206169KFKEB | RES SMD 169K OHM 1% 1/4W 1206 | 926 अर्डरमा थप |
|
| TNPW080534K0FETA | RES 34K OHM 1% 1/8W 0805 | 810 अर्डरमा थप |
|
| MCR03EZPFX2800 | RES SMD 280 OHM 1% 1/10W 0603 | 1025 अर्डरमा थप |
|
| Y16363K00000T9R | RES SMD 3K OHM 0.01% 1/10W 0603 | 854 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP3161C10 | RES 3.16K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 982 अर्डरमा थप |
|
| RS73G1JTTD2262F | RES 22.6K OHM 1% 1/5W 0603 | 884 अर्डरमा थप |
|
| RP73PF1E121KBTD | RES 121K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 932 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD1272C25 | RES 12.7K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 839 अर्डरमा थप |
|
| RQ73C1J453RBTD | RES 453 OHMS 0.1% 0.15W 0603 | 10311 अर्डरमा थप |
|
| PLT0603Z4120LBTS | RES SMD 412 OHM 0.01% 0.15W 0603 | 936 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10905 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06560 | $0.0656 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।