सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RG1005P-752-B-T5 |
| LIXINC Part # | RG1005P-752-B-T5 |
| निर्माता | Susumu |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RG1005P-752-B-T5 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RG1005P-752-B-T5 |
| ब्रान्ड: | Susumu |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Susumu |
| श्रृंखला: | RG |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 7.5 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.016" (0.40mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RT2512BKE07909RL | RES SMD 909 OHM 0.1% 3/4W 2512 | 898 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD1110C10 | RES 111 OHM 0.25% 1/16W 0603 | 819 अर्डरमा थप |
|
| PHP00805E1471BST1 | RES SMD 1.47K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 869 अर्डरमा थप |
|
| RK73H1ETTP4023D | RES 402K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 876 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1ETTP1540B50 | RES 154 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 879 अर्डरमा थप |
|
| RT2010FKE078K87L | RES SMD 8.87K OHM 1% 1/2W 2010 | 882 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U14F1910U | RES 191 OHM 1% 1/2W 1210 SMD | 852 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD4530F25 | RES 453 OHM 1% 1/8W 0805 | 964 अर्डरमा थप |
|
| Y11214K63000T9L | RES SMD 4.63K OHM 1/4W J LEAD | 886 अर्डरमा थप |
|
| TNPW120675R0DETA | RES 75 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 824 अर्डरमा थप |
|
| RT0603DRE07143KL | RES SMD 143K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 13823 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD2802B25 | RES 28K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 930 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P03F6653V | RES SMD 665 KOHM 1% 1/5W 0603 | 817 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11767 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.47000 | $0.47 |
| 5000 | $0.07796 | $389.8 |
| 10000 | $0.07623 | $762.3 |
| 25000 | $0.07613 | $1903.25 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।