सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | WSL25124L400FEB18 |
| LIXINC Part # | WSL25124L400FEB18 |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 0.0044 OHM 1% 2W 2512 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | WSL25124L400FEB18 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | WSL25124L400FEB18 |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | WSL-HP |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 4.4 mOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 2W |
| रचना: | Metal Element |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| तापमान गुणांक: | ±150ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -65°C ~ 170°C |
| प्याकेज / केस: | 2512 (6432 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2512 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.035" (0.89mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| TNPW1210160KBEEN | RES 160K OHM 0.1% 1/2W 1210 | 852 अर्डरमा थप |
|
| RT0805CRE072K7L | RES SMD 2.7K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 896 अर्डरमा थप |
|
| AT0805BRD0713K3L | RES SMD 13.3K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 916 अर्डरमा थप |
|
| RCP0505W820RGEC | RES SMD 820 OHM 2% 1.4W 0505 | 860 अर्डरमा थप |
|
| RMCF1206JT68R0 | RES 68 OHM 5% 1/4W 1206 | 2147484632 अर्डरमा थप |
|
| RG1005P-752-B-T5 | RES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 11654 अर्डरमा थप |
|
| RT2512BKE07909RL | RES SMD 909 OHM 0.1% 3/4W 2512 | 899 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD1110C10 | RES 111 OHM 0.25% 1/16W 0603 | 962 अर्डरमा थप |
|
| PHP00805E1471BST1 | RES SMD 1.47K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 994 अर्डरमा थप |
|
| RK73H1ETTP4023D | RES 402K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 890 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1ETTP1540B50 | RES 154 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 929 अर्डरमा थप |
|
| RT2010FKE078K87L | RES SMD 8.87K OHM 1% 1/2W 2010 | 888 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U14F1910U | RES 191 OHM 1% 1/2W 1210 SMD | 861 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10876 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.94500 | $0.945 |
| 1000 | $0.94500 | $945 |
| 2000 | $0.92682 | $1853.64 |
| 5000 | $0.91593 | $4579.65 |
| 10000 | $0.89047 | $8904.7 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।