सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RNCF0805BTE374R |
| LIXINC Part # | RNCF0805BTE374R |
| निर्माता | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 374 OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RNCF0805BTE374R PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RNCF0805BTE374R |
| ब्रान्ड: | Stackpole Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RNCF |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 374 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| CRCW08051K10JNEA | RES SMD 1.1K OHM 5% 1/8W 0805 | 7220 अर्डरमा थप |
|
| RCP0505B1K50JWB | RES SMD 1.5K OHM 5% 1.4W 0505 | 953 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD6980B50 | RES 698 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 811 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD7321F50 | RES 7.32K OHM 1% 1/4W 1206 | 958 अर्डरमा थप |
|
| RT0805FRD0719K6L | RES SMD 19.6K OHM 1% 1/8W 0805 | 813 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD7411F100 | RES 7.41K OHM 1% 1/16W 0603 | 889 अर्डरमा थप |
|
| Y163320K0000T0R | RES SMD 20K OHM 0.01% 0.6W 2512 | 859 अर्डरमा थप |
|
| RNCF1206DKE576K | RES 576K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 847 अर्डरमा थप |
|
| SR731JTTD1R1G | CURRENT SENSE RESISTOR | 981 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD8980F10 | RES 898 OHM 1% 1/10W 0603 | 905 अर्डरमा थप |
|
| RS73F2BTTD9531C | RES 9.53K OHM 0.25% 1/3W 1206 | 820 अर्डरमा थप |
|
| SR733ATTE5R62F | CURRENT SENSE RESISTOR | 845 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2BTTD4423D | RES 442K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 960 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10819 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05800 | $0.058 |
| 5000 | $0.05800 | $290 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।