सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RT0402CRE0775KL |
| LIXINC Part # | RT0402CRE0775KL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 75K OHM 0.25% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RT0402CRE0775KL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RT0402CRE0775KL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 75 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.25% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.014" (0.35mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73R1JTTD2673F100 | RES 267K OHM 1% 1/10W 0603 | 930 अर्डरमा थप |
|
| CRCW08057M68FKEB | RES SMD 7.68M OHM 1% 1/8W 0805 | 920 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD1183B25 | RES 118K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 866 अर्डरमा थप |
|
| RK73G1JTTD5362D | RES 53.6K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 974 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD1450D10 | RES 145 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 808 अर्डरमा थप |
|
| TNPW060321R0BEEA | RES 21 OHM 0.1% 1/8W 0603 | 931 अर्डरमा थप |
|
| AT0805DRE07158KL | RES SMD 158K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 976 अर्डरमा थप |
|
| M55342K06B215ART5 | RES SMD 215 OHM 0.1% 0.15W 0705 | 919 अर्डरमा थप |
|
| RMCF0201FT1K10 | RES 1.1K OHM 1% 1/20W 0201 | 9764 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD1523F25 | RES 152K OHM 1% 1/10W 0603 | 882 अर्डरमा थप |
|
| RG1005P-1331-B-T5 | RES SMD 1.33KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 939 अर्डरमा थप |
|
| CRCW201025R5FKEFHP | RES SMD 25.5 OHM 1% 1W 2010 | 951 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U1TJ181U | RES 180 OHM 5% 1W 2512 SMD | 950 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 12398 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.37000 | $0.37 |
| 10000 | $0.04231 | $423.1 |
| 30000 | $0.04173 | $1251.9 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।