सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RG1608N-2671-W-T5 |
| LIXINC Part # | RG1608N-2671-W-T5 |
| निर्माता | Susumu |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 2.67K OHM 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RG1608N-2671-W-T5 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RG1608N-2671-W-T5 |
| ब्रान्ड: | Susumu |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Susumu |
| श्रृंखला: | RG |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 2.67 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.05% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±10ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.50mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| TNPW0402210RBYED | RES 210 OHM 0.1% 1/10W 0402 | 840 अर्डरमा थप |
|
| ESR10EZPF2673 | RES SMD 267K OHM 1% 0.4W 0805 | 888 अर्डरमा थप |
|
| AA0603FR-07160KL | RES SMD 160K OHM 1% 1/10W 0603 | 854 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD7682B50 | RES 76.8K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 814 अर्डरमा थप |
|
| RK73G1ETTP4020C | RES 402 OHM 0.25% 1/10W 0402 | 985 अर्डरमा थप |
|
| RS73F2ATTD1501D | RES 1.5K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 984 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD9201D25 | RES 9.2K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 974 अर्डरमा थप |
|
| CRGH2512J820K | RES SMD 820K OHM 5% 2W 2512 | 887 अर्डरमा थप |
|
| RMCF0805FT205K | RES 205K OHM 1% 1/8W 0805 | 4802 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD33R0C25 | RES 33 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 881 अर्डरमा थप |
|
| AC0201FR-07620KL | RES SMD 620K OHM 1% 1/20W 0201 | 994 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD33R6C25 | RES 33.6 OHM 0.25% 1/16W 0603 | 910 अर्डरमा थप |
|
| RG3216N-3483-W-T1 | RES SMD 348K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 912 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10926 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.27930 | $0.2793 |
| 5000 | $0.27930 | $1396.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।