सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RMCF2512JT180R |
| LIXINC Part # | RMCF2512JT180R |
| निर्माता | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 180 OHM 5% 1W 2512 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RMCF2512JT180R PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RMCF2512JT180R |
| ब्रान्ड: | Stackpole Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RMCF |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 180 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 1W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 2512 (6432 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2512 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| SMA-A0102FTDL220R | RES 220 OHM 1% 0.3W MELF 0102 | 15870 अर्डरमा थप |
|
| MCT06030D3169DP500 | RES 31.6 OHM 0.5% 1/8W 0603 | 803 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD4322A10 | RES 43.2K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 860 अर्डरमा थप |
|
| RM10F3743CT | RES SMD 374K OHM 1% 1/8W 0805 | 20892 अर्डरमा थप |
|
| RT1210WRD073K83L | RES SMD 3.83KOHM 0.05% 1/4W 1210 | 968 अर्डरमा थप |
|
| RT1206WRB0793R1L | RES SMD 93.1 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 841 अर्डरमा थप |
|
| CR023573F | RES SMD 357K OHM 1% 3/4W 2010 | 822 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0402BTE4K53 | RES 4.53K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 852 अर्डरमा थप |
|
| RNCF1206DTE120R | RES 120 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 933 अर्डरमा थप |
|
| RK73G1ETTP2202F | RES 22K OHM 1% 1/10W 0402 | 964 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP1870B50 | RES 187 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 971 अर्डरमा थप |
|
| RCL0406365KFKEA | RES SMD 365K OHM 1/4W 0604 WIDE | 947 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U3RD2871V | RES 2.87K OHM 0.5% 1/10W 0603 SM | 879 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 16650 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.30000 | $0.3 |
| 4000 | $0.03584 | $143.36 |
| 8000 | $0.03259 | $260.72 |
| 12000 | $0.03041 | $364.92 |
| 28000 | $0.02889 | $808.92 |
| 100000 | $0.02814 | $2814 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।