सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RT2010FKE07196RL |
| LIXINC Part # | RT2010FKE07196RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 196 OHM 1% 1/2W 2010 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RT2010FKE07196RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RT2010FKE07196RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 196 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.5W, 1/2W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| प्याकेज / केस: | 2010 (5025 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2010 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RC2012F9532CS | RES 95.3K OHM 1% 1/8W 0805 | 934 अर्डरमा थप |
|
| TNPW080522R1BETY | RES 22.1 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 965 अर्डरमा थप |
|
| RG1608P-3161-W-T1 | RES SMD 3.16K OHM 1/10W 0603 | 808 अर्डरमा थप |
|
| AC2512FK-072K26L | RES SMD 2.26K OHM 1% 1W 2512 | 860 अर्डरमा थप |
|
| TNPW06035K11BXEA | RES 5.11K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 1000 अर्डरमा थप |
|
| RT0805WRC07130KL | RES SMD 130K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 875 अर्डरमा थप |
|
| TNPW080515K0BECN | RES 15K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 852 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD7412A25 | RES 74.1K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 864 अर्डरमा थप |
|
| MMB02070C7500FB700 | RES SMD 750 OHM 1% 1W 0207 | 938 अर्डरमा थप |
|
| RG1005N-1370-W-T1 | RES SMD 137 OHM 0.05% 1/16W 0402 | 879 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-3EKF3742V | RES SMD 37.4K OHM 1% 1/10W 0603 | 32936 अर्डरमा थप |
|
| RK73H1HTTC1000F | RES 100 OHM 1% 1/20W 0201 | 231289 अर्डरमा थप |
|
| AA0402FR-071K74L | RES SMD 1.74K OHM 1% 1/16W 0402 | 884 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10971 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07163 | $0.07163 |
| 4000 | $0.05629 | $225.16 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।