सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73H2ATTD82R0C25 |
| LIXINC Part # | RN73H2ATTD82R0C25 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 82 OHM 0.25% 1/8W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73H2ATTD82R0C25 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73H2ATTD82R0C25 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73H |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 82 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.25% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Metal Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RT0805WRD07750RL | RES SMD 750 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 838 अर्डरमा थप |
|
| RT1210CRD07133KL | RES SMD 133K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 860 अर्डरमा थप |
|
| RT1206WRD0710K7L | RES SMD 10.7KOHM 0.05% 1/4W 1206 | 957 अर्डरमा थप |
|
| MCR03ERTF3013 | RES SMD 301K OHM 1% 1/10W 0603 | 3086 अर्डरमा थप |
|
| MCU08050C3740FP500 | RES 374 OHM 1% 1/5W 0805 | 868 अर्डरमा थप |
|
| ERA-3VEB2741V | RES 2.74K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 915 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD7231A25 | RES 7.23K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 843 अर्डरमा थप |
|
| RT2010FKE07196RL | RES SMD 196 OHM 1% 1/2W 2010 | 833 अर्डरमा थप |
|
| RC2012F9532CS | RES 95.3K OHM 1% 1/8W 0805 | 939 अर्डरमा थप |
|
| TNPW080522R1BETY | RES 22.1 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 869 अर्डरमा थप |
|
| RG1608P-3161-W-T1 | RES SMD 3.16K OHM 1/10W 0603 | 809 अर्डरमा थप |
|
| AC2512FK-072K26L | RES SMD 2.26K OHM 1% 1W 2512 | 833 अर्डरमा थप |
|
| TNPW06035K11BXEA | RES 5.11K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 868 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10973 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11340 | $0.1134 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।