सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | YC248-FR-07261RL |
| LIXINC Part # | YC248-FR-07261RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 261 OHM 1606 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | YC248-FR-07261RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | YC248-FR-07261RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | YC248 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 261 |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | DDRAM, SDRAM |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1606, Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| 4310M-101-123 | RES ARRAY 9 RES 12K OHM 10SIP | 991 अर्डरमा थप |
|
| 742C083150JP | RES ARRAY 4 RES 15 OHM 1206 | 949 अर्डरमा थप |
|
| 4610X-102-103LF | RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SIP | 11651 अर्डरमा थप |
|
| 4420P-2-103LF | RES ARRAY 19 RES 10K OHM 20SOIC | 2391 अर्डरमा थप |
|
| CRA06P08336K0JTA | RES ARRAY 4 RES 36K OHM 1206 | 849 अर्डरमा थप |
|
| 4608X-102-330LF | RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SIP | 1368 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-07383RL | RES ARRAY 4 RES 383 OHM 1206 | 823 अर्डरमा थप |
|
| 767165181AP | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 854 अर्डरमा थप |
|
| 767161333GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 33K OHM 16SOIC | 918 अर्डरमा थप |
|
| 767141154GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 150K OHM 14SOIC | 853 अर्डरमा थप |
|
| 742C083823JP | RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206 | 1271 अर्डरमा थप |
|
| EXB-24V361JX | RES ARRAY 2 RES 360 OHM 0404 | 806 अर्डरमा थप |
|
| Y1747V0658QQ9W | SMNZ 1K/5K/5K/1K TCR0.2 Q Q S W | 848 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10948 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06627 | $0.06627 |
| 5000 | $0.06627 | $331.35 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।