सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | PRA100I4-15KBBNTD |
| LIXINC Part # | PRA100I4-15KBBNTD |
| निर्माता | Vishay / Sfernice |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | PRA 100 I 4 15K 0.1% 0.1% N TR10 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | PRA100I4-15KBBNTD PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | PRA100I4-15KBBNTD |
| ब्रान्ड: | Vishay / Sfernice |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Vishay / Sfernice |
| श्रृंखला: | PRA100 (CNW) |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 15k |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | ±0.1% |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | ±2ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 100mW |
| तापमान गुणांक: | ±10ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.060" W (1.00mm x 1.52mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.025" (0.64mm) |
| 4608X-102-223LF | RES ARRAY 4 RES 22K OHM 8SIP | 5049 अर्डरमा थप |
|
| 4310M-101-391LF | RES ARRAY 9 RES 390 OHM 10SIP | 999 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-182J4LF | RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 1206 | 38089 अर्डरमा थप |
|
| 4114R-2-564 | RES ARRAY 13 RES 560K OHM 14DIP | 990 अर्डरमा थप |
|
| 768205171AP | RES NTWRK 36 RES MULT OHM 20SOIC | 826 अर्डरमा थप |
|
| 767141394GP | RES ARRAY 13 RES 390K OHM 14SOIC | 818 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-201J8LF | RES ARRAY 8 RES 200 OHM 1506 | 804 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-1-334LF | RES ARRAY 8 RES 330K OHM 16SOIC | 821 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V8V304JV | RES ARRAY 4 RES 300K OHM 1206 | 891 अर्डरमा थप |
|
| EXB-38V102JV | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206 | 69863 अर्डरमा थप |
|
| RF064PJ152CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 821 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-T02-473 | RES ARRAY 15 RES 47K OHM 16SOIC | 929 अर्डरमा थप |
|
| CAY17-123JALF | RES ARRAY 8 RES 12K OHM 1206 | 986 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10827 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.33430 | $9.3343 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।