सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4116R-1-221LF |
| LIXINC Part # | 4116R-1-221LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 220 OHM 16DIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4116R-1-221LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4116R-1-221LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4100R |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 220 |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | 50ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 250mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 16-DIP |
| आकार / आयाम: | 0.865" L x 0.300" W (21.97mm x 7.62mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.185" (4.69mm) |
| 4306R-102-225 | RES ARRAY 3 RES 2.2M OHM 6SIP | 903 अर्डरमा थप |
|
| CAT16-000J2LF | RES ARRAY 2 RES ZERO OHM 0606 | 972 अर्डरमा थप |
|
| EXB-2HV624JV | RES ARRAY 8 RES 620K OHM 1506 | 968 अर्डरमा थप |
|
| 766163220GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16SOIC | 804 अर्डरमा थप |
|
| 741C083201JP | RES ARRAY 4 RES 200 OHM 0804 | 988 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-2-683 | RES ARRAY 15 RES 68K OHM 16DIP | 950 अर्डरमा थप |
|
| PRA100I4-150KBWBT | SFERNICE THIN FILMS | 803 अर्डरमा थप |
|
| EXB-2HV303JV | RES ARRAY 8 RES 30K OHM 1506 | 860 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-243J8LF | RES ARRAY 8 RES 24K OHM 1506 | 808 अर्डरमा थप |
|
| 4814P-1-100LF | RES ARRAY 7 RES 10 OHM 14SOIC | 979 अर्डरमा थप |
|
| 4610X-101-330LF | RES ARRAY 9 RES 33 OHM 10SIP | 955 अर्डरमा थप |
|
| EXB-N8V130JX | RES ARRAY 4 RES 13 OHM 0804 | 937 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DJT62K0 | RES ARRAY 4 RES 62K OHM 0804 | 804 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 13253 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.58000 | $1.58 |
| 10 | $1.39340 | $13.934 |
| 25 | $1.28089 | $32.02225 |
| 50 | $1.16866 | $58.433 |
| 100 | $1.01134 | $101.134 |
| 250 | $0.85402 | $213.505 |
| 500 | $0.71917 | $359.585 |
| 1000 | $0.59781 | $597.81 |
| 5000 | $0.57309 | $2865.45 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।