सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4309R-101-203 |
| LIXINC Part # | 4309R-101-203 |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 9SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4309R-101-203 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4309R-101-203 |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4300R |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 20k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | 50ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 9 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 200mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 9-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 9-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.884" L x 0.085" W (22.45mm x 2.16mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.195" (4.95mm) |
| RAVF104DJT330R | RES ARRAY 4 RES 330 OHM 0804 | 946 अर्डरमा थप |
|
| Y1747V0196QT0W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 919 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-0710R2L | RES ARRAY 4 RES 10.2 OHM 0804 | 968 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-1-273 | RES ARRAY 8 RES 27K OHM 16DIP | 980 अर्डरमा थप |
|
| MSP06A0382K0GEJ | RES ARRAY 3 RES 82K OHM 6SIP | 824 अर्डरमा थप |
|
| 744C043103JP | RES ARRAY 2 RES 10K OHM 1210 | 15593 अर्डरमा थप |
|
| 4309R-101-221 | RES ARRAY 8 RES 220 OHM 9SIP | 967 अर्डरमा थप |
|
| YC124-JR-079R1L | RES ARRAY 4 RES 9.1 OHM 0804 | 943 अर्डरमा थप |
|
| 767161122GP | RES ARRAY 15 RES 1.2K OHM 16SOIC | 913 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-0738R3L | RES ARRAY 4 RES 38.3 OHM 2012 | 871 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-07348KL | RES ARRAY 8 RES 348K OHM 1606 | 858 अर्डरमा थप |
|
| EXB-D10C683J | RES ARRAY 8 RES 68K OHM 1206 | 43199 अर्डरमा थप |
|
| 4606X-102-105LF | RES ARRAY 3 RES 1M OHM 6SIP | 2160 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10850 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.63840 | $0.6384 |
| 2002 | $0.46800 | $936.936 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।