सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | YC122-JR-07240KL |
| LIXINC Part # | YC122-JR-07240KL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 2 RES 240K OHM 0404 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | YC122-JR-07240KL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | YC122-JR-07240KL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | YC122 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 240k |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 2 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 4 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | DDRAM, SDRAM |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 0404 (1010 Metric), Convex |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.016" (0.40mm) |
| YC248-FR-0730R1L | RES ARRAY 8 RES 30.1 OHM 1606 | 899 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V8V104JV | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206 | 164892 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-101-220 | RES ARRAY 5 RES 22 OHM 6SIP | 827 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-T01-121 | RES ARRAY 8 RES 120 OHM 16SOIC | 978 अर्डरमा थप |
|
| EXB-A10P123J | RES ARRAY 8 RES 12K OHM 2512 | 2680 अर्डरमा थप |
|
| 4610X-102-111LF | RES ARRAY 5 RES 110 OHM 10SIP | 826 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-101-123LF | RES ARRAY 7 RES 12K OHM 8SIP | 848 अर्डरमा थप |
|
| 767143474GP | RES ARRAY 7 RES 470K OHM 14SOIC | 813 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-0731K6L | RES ARRAY 4 RES 31.6K OHM 2012 | 893 अर्डरमा थप |
|
| OSOPTA1002AT1 | RES ARRAY 10 RES 10K OHM 20SSOP | 2171 अर्डरमा थप |
|
| 766163105GP | RES ARRAY 8 RES 1M OHM 16SOIC | 968 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-101-820LF | RES ARRAY 9 RES 82 OHM 10SIP | 923 अर्डरमा थप |
|
| RAVF164DJT27K0 | RES ARRAY 4 RES 27K OHM 1206 | 932 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10952 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00564 | $0.00564 |
| 10000 | $0.00564 | $56.4 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।