सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4308R-102-334LF |
| LIXINC Part # | 4308R-102-334LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 330K OHM 8SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4308R-102-334LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4308R-102-334LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4300R |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 330k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | 50ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 300mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 8-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.784" L x 0.085" W (19.91mm x 2.16mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.195" (4.95mm) |
| 4306M-102-101 | RES ARRAY 3 RES 100 OHM 6SIP | 814 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-0717K8L | RES ARRAY 2 RES 17.8K OHM 0606 | 852 अर्डरमा थप |
|
| CSC08A03330RGEK | RES ARRAY 4 RES 330 OHM 8SIP | 1688 अर्डरमा थप |
|
| 768201103GP | RES ARRAY 19 RES 10K OHM 20SOIC | 955 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-0716RL | RES ARRAY 8 RES 16 OHM 1606 | 812 अर्डरमा थप |
|
| CAY16A-273J4LF | RESARRAYA 4X0603 27K 5% 63MW CON | 918 अर्डरमा थप |
|
| ORNV20012001TF | RES NETWORK 5 RES 2K OHM 8SOIC | 852 अर्डरमा थप |
|
| 768163821GP | RES ARRAY 8 RES 820 OHM 16SOIC | 929 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-0746K4L | RES ARRAY 2 RES 46.4K OHM 0606 | 883 अर्डरमा थप |
|
| YC124-JR-0713RL | RES ARRAY 4 RES 13 OHM 0804 | 830 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-072K4L | RES ARRAY 2 RES 2.4K OHM 0606 | 932 अर्डरमा थप |
|
| EXB-2HV560JV | RES ARRAY 8 RES 56 OHM 1506 | 45988 अर्डरमा थप |
|
| 766163181GP | RES ARRAY 8 RES 180 OHM 16SOIC | 912 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10960 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.62510 | $0.6251 |
| 2000 | $0.45500 | $910 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।