सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 766141391GPTR7 |
| LIXINC Part # | 766141391GPTR7 |
| निर्माता | CTS Corporation |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 13 RES 390 OHM 14SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 766141391GPTR7 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 766141391GPTR7 |
| ब्रान्ड: | CTS Corporation |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | CTS Corporation |
| श्रृंखला: | 766 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 390 |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 13 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 14 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 80mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.069" (1.75mm) |
| NOMCT16035001CT1 | RES ARRAY 8 RES 5K OHM 16SOIC | 906 अर्डरमा थप |
|
| YC122-JR-0722RL | RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0404 | 918 अर्डरमा थप |
|
| 77063220P | RES ARRAY 3 RES 22 OHM 6SIP | 804 अर्डरमा थप |
|
| TC122-JR-0747RL | RES ARRAY 2 RES 47 OHM 0404 | 891 अर्डरमा थप |
|
| RM064PJ105CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 917 अर्डरमा थप |
|
| 4308M-101-222LF | RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 8SIP | 842 अर्डरमा थप |
|
| CRA06P0833K60JTA | RES ARRAY 4 RES 3.6K OHM 1206 | 920 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-07210RL | RES ARRAY 4 RES 210 OHM 0804 | 802 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-07107KL | RES ARRAY 4 RES 107K OHM 2012 | 852 अर्डरमा थप |
|
| CAT16-104J4LF | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206 | 16900 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-07154RL | RES ARRAY 4 RES 154 OHM 1206 | 846 अर्डरमा थप |
|
| DFNA1002CT1 | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8VDFN | 998 अर्डरमा थप |
|
| VSSR1601222JUF | RES ARRAY 15 RES 2.2K OHM 16SSOP | 864 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10931 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.16200 | $1.162 |
| 800 | $0.99310 | $794.48 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।