सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | YC358LJK-07240RL |
| LIXINC Part # | YC358LJK-07240RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 240 OHM 2512 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | YC358LJK-07240RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | YC358LJK-07240RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | YC358 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 240 |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 10 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | DDRAM, SDRAM |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| CAY17-623JALF | RES ARRAY 8 RES 62K OHM 1206 | 857 अर्डरमा थप |
|
| CSC09A01680RGPA | RES ARRAY 8 RES 680 OHM 9SIP | 933 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-072K67L | RES ARRAY 4 RES 2.67K OHM 2012 | 847 अर्डरमा थप |
|
| 4306M-102-102LF | RES ARRAY 3 RES 1K OHM 6SIP | 934 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-078K87L | RES ARRAY 4 RES 8.87K OHM 1206 | 922 अर्डरमा थप |
|
| 4416P-1-103LF | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16SOIC | 847 अर्डरमा थप |
|
| 4309R-101-123LF | RES ARRAY 8 RES 12K OHM 9SIP | 906 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DJT27R0 | RES ARRAY 4 RES 27 OHM 0804 | 170829 अर्डरमा थप |
|
| ORNTA2002DT1 | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 8SOIC | 919 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-07240RL | RES ARRAY 2 RES 240 OHM 0606 | 966 अर्डरमा थप |
|
| 4613X-101-103LF | RES ARRAY 12 RES 10K OHM 13SIP | 3842 अर्डरमा थप |
|
| CAT16-200J4LF | RES ARRAY 4 RES 20 OHM 1206 | 910 अर्डरमा थप |
|
| 4605M-101-332LF | RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 5SIP | 964 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10962 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06384 | $0.06384 |
| 4000 | $0.06174 | $246.96 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।