सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 766143473GPTR7 |
| LIXINC Part # | 766143473GPTR7 |
| निर्माता | CTS Corporation |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 7 RES 47K OHM 14SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 766143473GPTR7 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 766143473GPTR7 |
| ब्रान्ड: | CTS Corporation |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | CTS Corporation |
| श्रृंखला: | 766 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 47k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 7 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 14 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 160mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.069" (1.75mm) |
| RM3216A-102/902-PBVW10 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1206 | 807 अर्डरमा थप |
|
| RAVF164DJT820R | RES ARRAY 4 RES 820 OHM 1206 | 869 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-07100KL | RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0606 | 943 अर्डरमा थप |
|
| CAT16A-000J4LF | RESARRAYA 4X0603 JUMPER 63MW CON | 960 अर्डरमा थप |
|
| RM062PJ683CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 897 अर्डरमा थप |
|
| YC324-JK-0720RL | RES ARRAY 4 RES 20 OHM 2012 | 881 अर्डरमा थप |
|
| 4420P-T01-471 | RES ARRAY 10 RES 470 OHM 20SOIC | 935 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-07121RL | RES ARRAY 2 RES 121 OHM 0606 | 819 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-0712RL | RES ARRAY 4 RES 12 OHM 1206 | 937 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-101-330LF | RES ARRAY 7 RES 33 OHM 8SIP | 811 अर्डरमा थप |
|
| 767163471GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 470 OHM 16SOIC | 913 अर्डरमा थप |
|
| 766161474GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 470K OHM 16SOIC | 917 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-0768K1L | RES ARRAY 4 RES 68.1K OHM 1206 | 999 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10838 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.16200 | $1.162 |
| 800 | $0.93536 | $748.288 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।