सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4116R-1-501LF |
| LIXINC Part # | 4116R-1-501LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 500 OHM 16DIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4116R-1-501LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4116R-1-501LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4100R |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 500 |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | 50ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 250mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 16-DIP |
| आकार / आयाम: | 0.865" L x 0.300" W (21.97mm x 7.62mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.185" (4.69mm) |
| 742C083334JP | RES ARRAY 4 RES 330K OHM 1206 | 874 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-T01-681 | RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC | 981 अर्डरमा थप |
|
| 768161271GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 270 OHM 16SOIC | 872 अर्डरमा थप |
|
| YC164-FR-07430RL | RES ARRAY 4 RES 430 OHM 1206 | 867 अर्डरमा थप |
|
| YC124-JR-073K9L | RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 0804 | 957 अर्डरमा थप |
|
| 766145171DPTR7 | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC | 847 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-07240RL | RES ARRAY 4 RES 240 OHM 0804 | 903 अर्डरमा थप |
|
| Y1747V0205BA0W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 864 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-07274RL | RES ARRAY 8 RES 274 OHM 1606 | 954 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V8V5R6JV | RES ARRAY 4 RES 5.6 OHM 1206 | 8801 अर्डरमा थप |
|
| EXB-34V242JV | RES ARRAY 2 RES 2.4K OHM 0606 | 831 अर्डरमा थप |
|
| EXB-24V201JX | RES ARRAY 2 RES 200 OHM 0404 | 927 अर्डरमा थप |
|
| DFNA2002DT1 | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 8VDFN | 974 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10863 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.67830 | $0.6783 |
| 2000 | $0.42900 | $858 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।