सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | EXB-V8V914JV |
| LIXINC Part # | EXB-V8V914JV |
| निर्माता | Panasonic |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 910K OHM 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | EXB-V8V914JV PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | EXB-V8V914JV |
| ब्रान्ड: | Panasonic |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Panasonic |
| श्रृंखला: | EXB |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 910k |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| YC324-FK-0748R7L | RES ARRAY 4 RES 48.7 OHM 2012 | 833 अर्डरमा थप |
|
| EXB-N8V2R4JX | RES ARRAY 4 RES 2.4 OHM 0804 | 30095 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DJT7K50 | RES ARRAY 4 RES 7.5K OHM 0804 | 837 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-0726R1L | RES ARRAY 4 RES 26.1 OHM 1206 | 810 अर्डरमा थप |
|
| YC164-FR-07300KL | RES ARRAY 4 RES 300K OHM 1206 | 955 अर्डरमा थप |
|
| 4604X-101-203LF | RES ARRAY 3 RES 20K OHM 4SIP | 875 अर्डरमा थप |
|
| 746X101102JP | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 1206 | 19242 अर्डरमा थप |
|
| EXB-38V103JV | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206 | 135953 अर्डरमा थप |
|
| Y4485V0091BQ9R | RES NETWORK 2 RES 500 OHM 1610 | 966 अर्डरमा थप |
|
| 4605M-101-103LF | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 5SIP | 9613 अर्डरमा थप |
|
| 768163472GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SOIC | 822 अर्डरमा थप |
|
| EXB-2HV162JV | RES ARRAY 8 RES 1.6K OHM 1506 | 947 अर्डरमा थप |
|
| 767161104GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 100K OHM 16SOIC | 849 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10883 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01296 | $0.01296 |
| 15000 | $0.01296 | $194.4 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।