सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | ORNTV20022502T0 |
| LIXINC Part # | ORNTV20022502T0 |
| निर्माता | Vishay |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | ORNTV20022502T0 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | ORNTV20022502T0 |
| ब्रान्ड: | Vishay |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Vishay |
| श्रृंखला: | ORNV |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Voltage Divider |
| प्रतिरोध (ओम): | 20k, 25k |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 5 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | ±0.05% |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | ±5ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 100mW |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.194" L x 0.157" W (4.93mm x 3.99mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.068" (1.73mm) |
| 766161392GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 3.9K OHM 16SOIC | 886 अर्डरमा थप |
|
| 768163560GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 56 OHM 16SOIC | 917 अर्डरमा थप |
|
| 4818P-T01-560 | RES ARRAY 9 RES 56 OHM 18SOIC | 841 अर्डरमा थप |
|
| RF062PJ202CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 811 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DJT13R0 | RES ARRAY 4 RES 13 OHM 0804 | 839 अर्डरमा थप |
|
| 4814P-T01-181LF | RES ARRAY 7 RES 180 OHM 14SOIC | 837 अर्डरमा थप |
|
| Y1747V0191AQ9W | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC | 895 अर्डरमा थप |
|
| ACASN1002E5002P1AT | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0606 | 963 अर्डरमा थप |
|
| ACASA2002U2002P1AT | ACAS 0612 20K U 20K AT P1 | 2655 अर्डरमा थप |
|
| 766141183GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 18K OHM 14SOIC | 889 अर्डरमा थप |
|
| RM3216A-202/503-PBVW10 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1206 | 868 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-0714R3L | RES ARRAY 4 RES 14.3 OHM 1206 | 947 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-079K1L | RES ARRAY 2 RES 9.1K OHM 0606 | 944 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10890 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.94000 | $2.94 |
| 100 | $2.94000 | $294 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।